DSC1018BC1-100.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1018BC1-100.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1018BC1-100.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1018BC1-100.0000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DSC1018BC1-100.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1018BC1-100.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70252 pcs Datuen fitxa DSC1018BC1-100.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1018
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 100MHz
Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 5mA (Typ)
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 1µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1004DL5-040.0000T
DSC1004DL5-040.0000T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Stockean: 6561 pcs
Deskarga: DSC1004DL5-040.0000T.pdf
RFQ
DSC1018BC1-054.0000
DSC1018BC1-054.0000
deskribapena: OSC MEMS 54.0000MHZ CMOS SMD
Stockean: 74681 pcs
Deskarga: DSC1018BC1-054.0000.pdf
RFQ
DSC1018BC1-100.0000T
DSC1018BC1-100.0000T
deskribapena: OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD