DSC1004DI5-066.6660T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1004DI5-066.6660T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1004DI5-066.6660T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1004DI5-066.6660T.pdf
  • Mezua
DSC1004DI5-066.6660Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1004DI5-066.6660T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6996 pcs Datuen fitxa DSC1004DI5-066.6660T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 ~ 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1004
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 66.666MHz
Deskribapen zehatza 66.666MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 8mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1004DI5-066.4860T
DSC1004DI5-066.4860T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 66.486MHZ CMOS SMD
Stockean: 3110 pcs
Deskarga: DSC1004DI5-066.4860T.pdf
RFQ
DSC1004DI5-066.6660
DSC1004DI5-066.6660
deskribapena: OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD