DSC1003AI3-100.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1003AI3-100.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Fitxak: DSC1003AI3-100.0000.pdf
  • Mezua
DSC1003AI3-100.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1003AI3-100.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5773 pcs Datuen fitxa DSC1003AI3-100.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1003
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-VDFN Exposed Pad Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 100MHz Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN Exposed Pad
Uneko - Hornikuntza (Max) 16.6mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA