DSC1001DL1-040.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DL1-040.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001DL1-040.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001DL1-040.0000.pdf
  • Mezua
DSC1001DL1-040.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001DL1-040.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2939 pcs Datuen fitxa DSC1001DL1-040.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 40MHz
Deskribapen zehatza 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 7.2mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1001DL1-054.0000T
DSC1001DL1-054.0000T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD
Stockean: 4899 pcs
Deskarga: DSC1001DL1-054.0000T.pdf
RFQ
DSC1001DL1-040.0000T
DSC1001DL1-040.0000T
deskribapena: OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD