DSC1001DI2-028.6363B
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DI2-028.6363B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001DI2-028.6363B
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 28.6363MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001DI2-028.6363B.pdf
  • Mezua
DSC1001DI2-028.6363Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001DI2-028.6363B fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 28.6363MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6902 pcs Datuen fitxa DSC1001DI2-028.6363B.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 28.6363MHz
Deskribapen zehatza 28.6363MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 7.2mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1001DI2-031.2500
DSC1001DI2-031.2500
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 31.2500MHZ CMOS SMD
Stockean: 61985 pcs
Deskarga: DSC1001DI2-031.2500.pdf
RFQ
deskribapena: OSC MEMS 28.6363MHZ CMOS SMD