DSC1001DI1-025.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DI1-025.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001DI1-025.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001DI1-025.0000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
DSC1001DI1-025.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001DI1-025.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76170 pcs Datuen fitxa DSC1001DI1-025.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Beste izenak DSC1001DI1-025.0000T-ND
DSC1001DI1-025.0000TTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 25MHz Deskribapen zehatza 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 6.3mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA