DSC1001DE1-025.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DE1-025.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001DE1-025.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001DE1-025.0000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DSC1001DE1-025.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001DE1-025.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68162 pcs Datuen fitxa DSC1001DE1-025.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 1.7 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 25MHz
Deskribapen zehatza 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 6.3mA