DSC1001DE1-013.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001DE1-013.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR
Fitxak: DSC1001DE1-013.0000.pdf
  • Mezua
DSC1001DE1-013.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001DE1-013.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2751 pcs Datuen fitxa DSC1001DE1-013.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 13MHz
Deskribapen zehatza 13MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 6.3mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) - Base erresonatzailea MEMS
Absolute Pull Range (APR) -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1001DE1-018.1000T
DSC1001DE1-018.1000T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSCILLATOR MEMS 18.1MHZ CMOS SMD
Stockean: 4971 pcs
Deskarga: DSC1001DE1-018.1000T.pdf
RFQ
deskribapena: OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD
Stockean: 2958 pcs
Deskarga: DSC1001DE1-012.0000T.pdf
RFQ
DSC1001DE1-013.0000T
DSC1001DE1-013.0000T
deskribapena: OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD