DSC1001DC1-066.6600
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DC1-066.6600 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001DC1-066.6600
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 66.66MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001DC1-066.6600.pdf
  • Mezua
DSC1001DC1-066.6600ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001DC1-066.6600 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 66.66MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4886 pcs Datuen fitxa DSC1001DC1-066.6600.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 66.66MHz
Deskribapen zehatza 66.66MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 7.2mA