DSC1001CL2-066.6660T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001CL2-066.6660T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Fitxak: DSC1001CL2-066.6660T.pdf
  • Mezua
DSC1001CL2-066.6660Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001CL2-066.6660T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5527 pcs Datuen fitxa DSC1001CL2-066.6660T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.7 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 66.666MHz Deskribapen zehatza 66.666MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 10.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA