DSC1001CI2-052.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CI2-052.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001CI2-052.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 52.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001CI2-052.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1001CI2-052.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001CI2-052.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 52.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5632 pcs Datuen fitxa DSC1001CI2-052.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 52MHz
Deskribapen zehatza 52MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 7.2mA