DSC1001CE1-066.6666
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CE1-066.6666 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001CE1-066.6666
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001CE1-066.6666.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
  • Mezua
DSC1001CE1-066.6666ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001CE1-066.6666 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62883 pcs Datuen fitxa DSC1001CE1-066.6666.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 66.6666MHz
Deskribapen zehatza 66.6666MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 7.2mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1001CE1-064.8000T
DSC1001CE1-064.8000T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 64.8000MHZ CMOS SMD
Stockean: 2887 pcs
Deskarga: DSC1001CE1-064.8000T.pdf
RFQ
deskribapena: OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD
Stockean: 5111 pcs
Deskarga: DSC1001CE1-075.0000T.pdf
RFQ
DSC1001CE1-066.6666T
DSC1001CE1-066.6666T
deskribapena: OSC MEMS 66.6666MHZ LVCMOS SMD