DSC1001BL1-060.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BL1-060.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001BL1-060.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 60.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: DSC1001BL1-060.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1001BL1-060.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001BL1-060.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 60.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4420 pcs Datuen fitxa DSC1001BL1-060.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.7 V ~ 3.6 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 60MHz
Deskribapen zehatza 60MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 6.9mA