DSC1001BI5-125.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI5-125.0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001BI5-125.0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001BI5-125.0000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
720 pcs
  • Mezua
DSC1001BI5-125.0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001BI5-125.0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68694 pcs Datuen fitxa DSC1001BI5-125.0000.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 8.7mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1001BI5-084.0000T
DSC1001BI5-084.0000T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 84.000MHZ CMOS SMD
Stockean: 3953 pcs
Deskarga: DSC1001BI5-084.0000T.pdf
RFQ
DSC1001BI5-125.0000T
DSC1001BI5-125.0000T
deskribapena: OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD