DSC1001BI2-056.7500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI2-056.7500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001BI2-056.7500
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 56.75MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001BI2-056.7500.pdf
  • Mezua
DSC1001BI2-056.7500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001BI2-056.7500 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 56.75MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3286 pcs Datuen fitxa DSC1001BI2-056.7500.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 56.75MHz
Deskribapen zehatza 56.75MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 7.2mA