DSC1001BI1-100.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI1-100.0000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001BI1-100.0000T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001BI1-100.0000T.pdf
  • Mezua
DSC1001BI1-100.0000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001BI1-100.0000T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3494 pcs Datuen fitxa DSC1001BI1-100.0000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 100MHz
Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 8.7mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1001BI1-133.0000
DSC1001BI1-133.0000
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Stockean: 7012 pcs
Deskarga: DSC1001BI1-133.0000.pdf
RFQ
deskribapena: OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD