DSC1001BI1-022.1184
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI1-022.1184 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001BI1-022.1184
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 22.1184MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001BI1-022.1184.pdf
  • Mezua
DSC1001BI1-022.1184ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001BI1-022.1184 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 22.1184MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4503 pcs Datuen fitxa DSC1001BI1-022.1184.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 22.1184MHz
Deskribapen zehatza 22.1184MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 6.3mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1001BI1-020.0000
DSC1001BI1-020.0000
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD
Stockean: 77040 pcs
Deskarga: DSC1001BI1-020.0000.pdf
RFQ
DSC1001BI1-022.1184T
DSC1001BI1-022.1184T
deskribapena: OSC MEMS 22.1184MHZ CMOS SMD