DSC1001AL5-018.4320
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AL5-018.4320 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSC1001AL5-018.4320
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD
Fitxak: DSC1001AL5-018.4320.pdf
  • Mezua
DSC1001AL5-018.4320ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSC1001AL5-018.4320 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6746 pcs Datuen fitxa DSC1001AL5-018.4320.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series DSC1001
balorazio AEC-Q100 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Exposed Pad Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 18.432MHz
Deskribapen zehatza 18.432MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Uneko - Hornikuntza (Max) 6.3mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 15µA Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSC1001AL5-018.4320T
DSC1001AL5-018.4320T
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD