ATXMEGA32A4U-CNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATXMEGA32A4U-CNR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 32KB FLASH 49VFBGA
Fitxak: 1.ATXMEGA32A4U-CNR.pdf2.ATXMEGA32A4U-CNR.pdf
  • Mezua
ATXMEGA32A4U-CNRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATXMEGA32A4U-CNR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 32KB FLASH 49VFBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6244 pcs Datuen fitxa 1.ATXMEGA32A4U-CNR.pdf2.ATXMEGA32A4U-CNR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 49-VFBGA (5x5)
Abiadura 32MHz Series AVR® XMEGA® A4U
RAM tamaina 4K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 32KB (16K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 49-VFBGA
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA)
I / O kopurua 34 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 1K x 8
Deskribapen zehatza AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 49-VFBGA (5x5) Datuen bihurgailuak A/D 12x12b, D/A 2x12b