ATXMEGA16A4U-ANR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA16A4U-ANR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATXMEGA16A4U-ANR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Fitxak: 1.ATXMEGA16A4U-ANR.pdf2.ATXMEGA16A4U-ANR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ATXMEGA16A4U-ANRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATXMEGA16A4U-ANR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26223 pcs Datuen fitxa 1.ATXMEGA16A4U-ANR.pdf2.ATXMEGA16A4U-ANR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 32MHz Series AVR® XMEGA® A4U
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 16KB (8K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 44-TQFP
Beste izenak ATXMEGA16A4U-ANRCT Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA) I / O kopurua 34
EEPROM neurria 1K x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)