ATTINY861-20MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY861-20MUR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATTINY861-20MUR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Fitxak: 1.ATTINY861-20MUR.pdf2.ATTINY861-20MUR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
ATTINY861-20MURren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATTINY861-20MUR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47440 pcs Datuen fitxa 1.ATTINY861-20MUR.pdf2.ATTINY861-20MUR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 32-VQFN (5x5)
Abiadura 20MHz Series AVR® ATtiny
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 8KB (4K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 32-VFQFN Exposed Pad
Beste izenak ATTINY861-20MUR-ND
ATTINY861-20MURTR
ATTINY86120MUR
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 16
EEPROM neurria 512 x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)