ATTINY85V-10SUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY85V-10SUR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATTINY85V-10SUR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Fitxak: 1.ATTINY85V-10SUR.pdf2.ATTINY85V-10SUR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ATTINY85V-10SURren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATTINY85V-10SUR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 99751 pcs Datuen fitxa 1.ATTINY85V-10SUR.pdf2.ATTINY85V-10SUR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Abiadura 10MHz Series AVR® ATtiny
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 8KB (4K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Beste izenak ATTINY85V-10SUR-ND
ATTINY85V-10SURTR
ATTINY85V10SUR
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 6
EEPROM neurria 512 x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC