ATTINY45V-10XUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATTINY45V-10XUR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8TSSOP
Fitxak: 1.ATTINY45V-10XUR.pdf2.ATTINY45V-10XUR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ATTINY45V-10XURren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATTINY45V-10XUR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68725 pcs Datuen fitxa 1.ATTINY45V-10XUR.pdf2.ATTINY45V-10XUR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-TSSOP
Abiadura 10MHz Series AVR® ATtiny
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 4KB (2K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Beste izenak ATTINY45V-10XUR-ND
ATTINY45V-10XURTR
ATTINY45V10XUR
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 6
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 8-TSSOP