ATTINY261-20SUR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATTINY261-20SUR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Fitxak: 1.ATTINY261-20SUR.pdf2.ATTINY261-20SUR.pdf
  • Mezua
ATTINY261-20SURren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATTINY261-20SUR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6529 pcs Datuen fitxa 1.ATTINY261-20SUR.pdf2.ATTINY261-20SUR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Abiadura 20MHz Series AVR® ATtiny
RAM tamaina 128 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 2KB (1K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Beste izenak ATTINY261-20SUR-ND
ATTINY261-20SURTR
ATTINY26120SUR
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 16
EEPROM neurria 128 x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH 20-SOIC