ATTINY24-20PU
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATTINY24-20PU
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14DIP
Fitxak: 1.ATTINY24-20PU.pdf2.ATTINY24-20PU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ATTINY24-20PUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATTINY24-20PU fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52525 pcs Datuen fitxa 1.ATTINY24-20PU.pdf2.ATTINY24-20PU.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-PDIP
Abiadura 20MHz Series AVR® ATtiny
RAM tamaina 128 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Beste izenak ATTINY2420PU Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 12
EEPROM neurria 128 x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH 14-PDIP