ATTINY2313V-10SI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATTINY2313V-10SI
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Fitxak: 1.ATTINY2313V-10SI.pdf2.ATTINY2313V-10SI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ATTINY2313V-10SIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATTINY2313V-10SI fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 4120 pcs Datuen fitxa 1.ATTINY2313V-10SI.pdf2.ATTINY2313V-10SI.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Abiadura 10MHz Series AVR® ATtiny
RAM tamaina 128 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 2KB (1K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 18 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria 128 x 8
Deskribapen zehatza AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 20-SOIC Datuen bihurgailuak -