ATTINY13-20PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATTINY13-20PU
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
Fitxak: 1.ATTINY13-20PU.pdf2.ATTINY13-20PU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ATTINY13-20PUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATTINY13-20PU fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82321 pcs Datuen fitxa 1.ATTINY13-20PU.pdf2.ATTINY13-20PU.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-PDIP
Abiadura 20MHz Series AVR® ATtiny
RAM tamaina 64 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 1KB (512 x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Beste izenak ATTINY1320PU Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 6
EEPROM neurria 64 x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-PDIP