ATMEGA8535-16JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATMEGA8535-16JI
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
Fitxak: 1.ATMEGA8535-16JI.pdf2.ATMEGA8535-16JI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ATMEGA8535-16JIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATMEGA8535-16JI fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 6170 pcs Datuen fitxa 1.ATMEGA8535-16JI.pdf2.ATMEGA8535-16JI.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-PLCC (16.59x16.59)
Abiadura 16MHz Series AVR® ATmega
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 8KB (4K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 44-LCC (J-Lead)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 32 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria 512 x 8
Deskribapen zehatza AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Datuen bihurgailuak A/D 8x10b