ATMEGA8515-16MJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATMEGA8515-16MJ
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44VQFN
Fitxak: 1.ATMEGA8515-16MJ.pdf2.ATMEGA8515-16MJ.pdf
  • Mezua
ATMEGA8515-16MJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATMEGA8515-16MJ fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44VQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4850 pcs Datuen fitxa 1.ATMEGA8515-16MJ.pdf2.ATMEGA8515-16MJ.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-VQFN (7x7)
Abiadura 16MHz Series AVR® ATmega
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 8KB (4K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-VFQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 35 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 512 x 8
Deskribapen zehatza AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Datuen bihurgailuak -