ATMEGA48V-10AJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA48V-10AJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATMEGA48V-10AJ
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP
Fitxak: 1.ATMEGA48V-10AJ.pdf2.ATMEGA48V-10AJ.pdf
  • Mezua
ATMEGA48V-10AJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATMEGA48V-10AJ fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3754 pcs Datuen fitxa 1.ATMEGA48V-10AJ.pdf2.ATMEGA48V-10AJ.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 32-TQFP (7x7)
Abiadura 10MHz Series AVR® ATmega
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 4KB (2K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 32-TQFP
Beste izenak ATMEGA48V-12AJ
ATMEGA48V-12AJ-ND
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 23
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)