ATMEGA48P-20AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA48P-20AU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATMEGA48P-20AU
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP
Fitxak: 1.ATMEGA48P-20AU.pdf2.ATMEGA48P-20AU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ATMEGA48P-20AUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATMEGA48P-20AU fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51341 pcs Datuen fitxa 1.ATMEGA48P-20AU.pdf2.ATMEGA48P-20AU.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 32-TQFP (7x7)
Abiadura 20MHz Series AVR® ATmega
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 4KB (2K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 32-TQFP
Beste izenak ATMEGA48P20AU Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 23
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)