ATMEGA325PV-10AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA325PV-10AU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATMEGA325PV-10AU
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Fitxak: 1.ATMEGA325PV-10AU.pdf2.ATMEGA325PV-10AU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ATMEGA325PV-10AUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATMEGA325PV-10AU fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19068 pcs Datuen fitxa 1.ATMEGA325PV-10AU.pdf2.ATMEGA325PV-10AU.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (14x14)
Abiadura 10MHz Series AVR® ATmega
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 32KB (16K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 64-TQFP
Beste izenak ATMEGA325PV-8AU
ATMEGA325PV-8AU-ND
ATMEGA325PV10AU
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 54
EEPROM neurria 1K x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)