ATMEGA2561-16AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA2561-16AUR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATMEGA2561-16AUR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 256KB FLASH 64TQFP
Fitxak: 1.ATMEGA2561-16AUR.pdf2.ATMEGA2561-16AUR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ATMEGA2561-16AURren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATMEGA2561-16AUR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 256KB FLASH 64TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6635 pcs Datuen fitxa 1.ATMEGA2561-16AUR.pdf2.ATMEGA2561-16AUR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (14x14)
Abiadura 16MHz Series AVR® ATmega
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 256KB (128K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 64-TQFP
Beste izenak ATMEGA2561-16AURDKR Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 54
EEPROM neurria 4K x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 256KB (128K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)