ATMEGA1281-16AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA1281-16AUR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATMEGA1281-16AUR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Fitxak: 1.ATMEGA1281-16AUR.pdf2.ATMEGA1281-16AUR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ATMEGA1281-16AURren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATMEGA1281-16AUR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14294 pcs Datuen fitxa 1.ATMEGA1281-16AUR.pdf2.ATMEGA1281-16AUR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (14x14)
Abiadura 16MHz Series AVR® ATmega
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 128KB (64K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 64-TQFP
Beste izenak ATMEGA1281-16AUR-ND
ATMEGA1281-16AURTR
ATMEGA128116AUR
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 54
EEPROM neurria 4K x 8 Deskribapen zehatza AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)