ATA5575M1330-DDB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATA5575M1330-DDB
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC RFID 128BIT 330PF DIE
Fitxak: ATA5575M1330-DDB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6667 pcs
  • Mezua
ATA5575M1330-DDBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATA5575M1330-DDB fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC RFID 128BIT 330PF DIE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 537314 pcs Datuen fitxa ATA5575M1330-DDB.pdf
Tentsioa - hornidura - Mota RFID Transponder
Hornitzaileen gailuen paketea Wafer Arauak -
Series ATA5577 Pakete / kasua Die
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface -
Frequency 100kHz ~ 150kHz Deskribapen zehatza RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz Die