AT94K05AL-25AJI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT94K05AL-25AJI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT94K05AL-25AJI
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FPSLIC 5K GATE 25MHZ 84PLCC
Fitxak: AT94K05AL-25AJI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT94K05AL-25AJIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT94K05AL-25AJI fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FPSLIC 5K GATE 25MHZ 84PLCC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5838 pcs Datuen fitxa AT94K05AL-25AJI.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 84-PLCC (29.31x29.31)
Abiadura 25MHz Series FPSLIC®
Programa SRAM Byte 4K-16K Packaging Tube
Pakete / kasua 84-LCC (J-Lead) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C