AT93C46-10PU-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT93C46-10PU-1.8
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8DIP
Fitxak: AT93C46-10PU-1.8.pdf
  • Mezua
AT93C46-10PU-1.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT93C46-10PU-1.8 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4823 pcs Datuen fitxa AT93C46-10PU-1.8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 10ms Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-PDIP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 1Kb (128 x 8, 64 x 16)
Memoria interfazea SPI Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8, 64 x 16) SPI 2MHz 8-PDIP
Erlojuaren maiztasuna 2MHz Oinarriaren zati kopurua AT93C46