AT90S1200A-12YI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT90S1200A-12YI
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SSOP
Fitxak: AT90S1200A-12YI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT90S1200A-12YIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT90S1200A-12YI fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 2863 pcs Datuen fitxa AT90S1200A-12YI.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SSOP
Abiadura 12MHz Series AVR® 90S
RAM tamaina - Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 1KB (512 x 16) periferikoak POR, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
I / O kopurua 15 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria 64 x 8
Deskribapen zehatza AVR AVR® 90S Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 1KB (512 x 16) FLASH 20-SSOP Datuen bihurgailuak -