AT89S4051-24SUR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT89S4051-24SUR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Fitxak: 1.AT89S4051-24SUR.pdf2.AT89S4051-24SUR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
AT89S4051-24SURren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT89S4051-24SUR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54945 pcs Datuen fitxa 1.AT89S4051-24SUR.pdf2.AT89S4051-24SUR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Abiadura 24MHz Series 89S
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 4KB (4K x 8) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 15 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza 8051 89S Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-SOIC Datuen bihurgailuak -