AT89LP51RD2-20JU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT89LP51RD2-20JU
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC
Fitxak: 1.AT89LP51RD2-20JU.pdf2.AT89LP51RD2-20JU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
AT89LP51RD2-20JUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT89LP51RD2-20JU fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29396 pcs Datuen fitxa 1.AT89LP51RD2-20JU.pdf2.AT89LP51RD2-20JU.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-PLCC (16.59x16.59)
Abiadura 20MHz Series 89LP
RAM tamaina 2.25K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 64KB (64K x 8) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 44-LCC (J-Lead)
Beste izenak AT89LP51RD220JU Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 40
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)