AT89C4051-24SU
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT89C4051-24SU
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Fitxak: AT89C4051-24SU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
AT89C4051-24SUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT89C4051-24SU fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89072 pcs Datuen fitxa AT89C4051-24SU.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Abiadura 24MHz Series 89C
RAM tamaina 128 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 4KB (4K x 8) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LED, POR
Packaging Tube Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Beste izenak AT89C405124SU Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 15
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-SOIC