AT89C1051U-24SI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT89C1051U-24SI
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC
Fitxak: AT89C1051U-24SI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT89C1051U-24SIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT89C1051U-24SI fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 2790 pcs Datuen fitxa AT89C1051U-24SI.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Abiadura 24MHz Series 89C
RAM tamaina 64 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 1KB (1K x 8) periferikoak LED
Packaging Tube Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
I / O kopurua 15 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 1KB (1K x 8) FLASH 20-SOIC Datuen bihurgailuak -