AT49LH002-33JC-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49LH002-33JC-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT49LH002-33JC-T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 2M PARALLEL 32PLCC
Fitxak: AT49LH002-33JC-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT49LH002-33JC-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT49LH002-33JC-T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 6667 pcs Datuen fitxa AT49LH002-33JC-T.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 50µs Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.6 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 32-PLCC
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 32-LCC (J-Lead) Beste izenak AT49LH002-33JC SL383
AT49LH002-33JC SL383-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 85°C (TC) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 2Mb (256K x 8) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua FLASH Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza FLASH Memory IC 2Mb (256K x 8) Parallel 33MHz 32-PLCC Erlojuaren maiztasuna 33MHz