AT49F002ANT-55TU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F002ANT-55TU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT49F002ANT-55TU
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 2M PARALLEL 32TSOP
Fitxak: AT49F002ANT-55TU.pdf
  • Mezua
AT49F002ANT-55TUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT49F002ANT-55TU fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FLASH 2M PARALLEL 32TSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5783 pcs Datuen fitxa AT49F002ANT-55TU.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 50µs Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 32-TSOP
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TC)