AT34C02N-10SI-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT34C02N-10SI-1.8
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC
Fitxak: AT34C02N-10SI-1.8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT34C02N-10SI-1.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT34C02N-10SI-1.8 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5820 pcs Datuen fitxa AT34C02N-10SI-1.8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 10ms Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TC)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 2Kb (256 x 8)
Memoria interfazea I²C Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC
Erlojuaren maiztasuna 400kHz Oinarriaren zati kopurua AT34C02