AT27C020-55JU-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27C020-55JU-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT27C020-55JU-T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EPROM 2M PARALLEL 32PLCC
Fitxak: AT27C020-55JU-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
AT27C020-55JU-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT27C020-55JU-T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EPROM 2M PARALLEL 32PLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45399 pcs Datuen fitxa AT27C020-55JU-T.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EPROM - OTP Hornitzaileen gailuen paketea 32-PLCC
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 32-LCC (J-Lead) Beste izenak AT27C020-55JU-TTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TC) Muntaketa mota Surface Mount