AT27BV256-70RU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT27BV256-70RU
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EPROM 256K PARALLEL 28SOIC
Fitxak: AT27BV256-70RU.pdf
  • Mezua
AT27BV256-70RUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT27BV256-70RU fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EPROM 256K PARALLEL 28SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3880 pcs Datuen fitxa AT27BV256-70RU.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EPROM - OTP Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TC)