AT25320AN-10SI-1.8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT25320AN-10SI-1.8
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 32K SPI 20MHZ 8SOIC
Fitxak: AT25320AN-10SI-1.8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT25320AN-10SI-1.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT25320AN-10SI-1.8 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 32K SPI 20MHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6555 pcs Datuen fitxa AT25320AN-10SI-1.8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak AT25320AN-10SI1.8
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 32Kb (4K x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) SPI 20MHz 8-SOIC Erlojuaren maiztasuna 20MHz