AT25160N-10SI-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT25160N-10SI-1.8
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 16K SPI 3MHZ 8SOIC
Fitxak: AT25160N-10SI-1.8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT25160N-10SI-1.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT25160N-10SI-1.8 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 16K SPI 3MHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4526 pcs Datuen fitxa AT25160N-10SI-1.8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.6 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 16Kb (2K x 8)
Memoria interfazea SPI Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 3MHz 8-SOIC
Erlojuaren maiztasuna 3MHz Oinarriaren zati kopurua AT25160