AT25128T2-10TI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25128T2-10TI-2.7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT25128T2-10TI-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 128K SPI 3MHZ 20TSSOP
Fitxak: AT25128T2-10TI-2.7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT25128T2-10TI-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT25128T2-10TI-2.7 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 128K SPI 3MHZ 20TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6986 pcs Datuen fitxa AT25128T2-10TI-2.7.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 20-TSSOP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Beste izenak AT25128T2-10TI2.7
AT25128T210TI2.7
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 128Kb (16K x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 3MHz 20-TSSOP Erlojuaren maiztasuna 3MHz